کانون سردفتران و دفتریاران

يكشنبه, 06 فروردين 1402

فرم ثبت نام بازنشستگان

سردفتر/دفتريار محترم بازنشسته:

 

توجه: اين بخش فقط جهت ثبت نام همكاران سردفتر و دفتريار بازنشسته مي باشد كه تا كنون در پرتال كانون عضويت نداشته و ارتباطي با درخواست وام ندارد.

باعنايت به اينكه دستورالعمل افزايش سقف وام و نحوه پرداخت آن به تصويب هيئت مديره محترم كانون سردفتران ودفترياران رسيده و كليه اقدامات مربوطه از جمله تقاضاي دريافت وام و دريافت دستورالعمل و راهنماي انجام مراحل كار فقط از طريق سايت اين كانون صورت خواهد گرفت، از شما همكار گرامي بازنشسته درخواست مي شود تا اطلاعات فرم زير را به دقت تكميل نموده و ارسال فرمائيد. پس از دريافت اطلاعات شما، نام كاربري اختصاص يافته و كلمه عبور براي ورود به سايت كانون، به صورت پيامك برايتان ارسال مي گردد.

 

 

 نكات‌ قابل توجه:

الف) چون كليه پيام هاي كانون از طريق پيام به اطلاع شما رسانده خواهد شد، چنانچه شخصا داراي تلفن همراه نمي باشيد، ترجيحا شماره تلفن همراه يكي از بستگان درجه اول خود (بغير از سردفتران ودفترياران شاغل) را در فرم ثبت نمائيد.

ب) با استفاده از اين نام كاربري و كلمه عبور اعلام شده، از قسمت "ورود اعضاء"‌ به سايت كانون وارد شده ، كليه مستندات از جمله دستورالعمل پرداخت وام و راهنماي انجام مراحل كار، در اختيارتان قرار خواهد گرفت. درخواست وام خود را با توجه به مفاد دستورالعمل تكميل و ارسال نمائيد.

پ) به محض وارد شدن به سايت، با استفاده از كليد "تغيير كلمه عبور" كه در بالاي صفحه و در سمت چپ قرار دارد، كلمه عبور خود را تغيير دهيد.

ت) با توجه به اينكه امكان اطلاع رساني از طريق پيامك به كليه بازنشستگان در سراسر كشور براي ما ميسر نمي باشد، تقاضا دارد تا به هرنحو مقتضي ، ساير همكاران بازنشسته را در جريان امر قرار دهيد.

ث) در صورت بروز هرگونه مشكل در ورود به سايت، مي توانيد با تلفن شماره 88705190-021 داخلي های 1413-1408 از راهنمائي همكاران ما استفاده كنيد.

 

 

مشخصات همکار بازنشسته

چنانچه تلفن همراه فوق، در اختيار شما نبوده و متعلق به يكي از بستگان شما مي باشد، ايشان را از دريافت پيامك هاي ارسالي از جانب كانون و صندوق تعاون مطلع نموده تا در اسرع وقت شما را از جزئيات پيام ها مطلع نمايند.

متقاضي ثبت نام مي باشم. مستدعي است تقاضاي اينجانب را ثبت و مراحل بعدي را اعلام فرمايند.