کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 13 آذر 1400

نمایش دستاوردهای ثبتی در نمایشگاه جامع عملکرد 30 ساله قوه قضائیه

نمایش دستاوردهای ثبتی در نمایشگاه جامع عملکرد 30 ساله قوه قضائیه
دستاوردهای برجسته سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ویژه در چند سال اخیر در جهت دستیابی به ثبت نوین، در نمایشگاه جامع عملکرد 30 ساله قوه قضائیه به نمایش گذاشته شده است.
 
به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، در این نمایشگاه که به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه و با حضور معاونت اول قوه قضائیه، معاونت حقوقی و توسعه قضایی، معاونت آموزش، معاونت اداری- مالی، دادستانی کل کشور، دادسرای عمومی و انقلاب تهران، سازمان بازرسی کل کشور، سازمان پزشکی قانونی، سازمان ثبت اسناد املاک کشور، سازمان زندانها، اقدامات تأمینی و تربیتی، دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور و سایر بخشهای این قوه برگزار شده است، ضمن ارائه دستاوردهای 30 ساله قوه قضائیه به ویژه دوره ده ساله ریاست آیتا... هاشمی شاهرودی رئیس قوه قضائیه، مسائل، آمارها و دانستههای فراگیر قضایی نیز در معرض دید عموم قرار داده شده است.
ضمن بازدید کامل حسینعلی امیری معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از بخشهای مختلف غرفه این سازمان، در روز اول این نمایشگاه همچنین آیتا... دری نجفآبادی دادستان کل کشور، حجج اسلام علیزاده معاون اداری و مالی و جواهری معاون آموزش قوه قضائیه و آیت اله مفید رئیس دیوان عالی کشور نیز از این نمایشگاه بازدید کردند.
گفتنی است که ایام هفته قوه قضائیه از یکم تا هفتم تیرماه به ترتیب با عنوانهای اطلاعرسانی دینی و بهداشت قضایی، قوه قضائیه و توسعه فناوری نوین و اصلاح الگوهای مصرف، قوه قضائیه و گسترش آموزش و اندیشههای علمی در عرصه قضا، قوه قضائیه و مشارکت مردمی، حمایت از حقوق شهروندی، قوه قضائیه و اصطلاح نظام کیفری، عدالت و توسعه قضایی در دهه سوم انقلاب اسلامی و پاسداشت شهدای راه عدالت و ٧٢ تن از یاران امام خمینی(ره) نامگذاری شده و این نمایشگاه از یکم تا هشتم تیرماه جاری در محل نمایشگاههای بینالمللی تهران برگزار شد.