کانون سردفتران و دفتریاران

دوشنبه, 15 آذر 1400

اطلاعیه؛ بیمه خودرو

اطـلاعیـه
قابل توجه سردفتران و دفتریاران سراسر کشور
 
به گزارش خبرنگار ماهنامه «کانون»، حسب توافق شرکت بیمه ایران با شرکت نمایندگی نوید صبا کارمندان کانون سردفتران و دفتریاران و کارکنان دفاتر اسناد رسمی و همچنین سردفتران و دفتریاران سراسر کشور می‌توانند از 15 درصد تخفیف ویژه گروهی مازاد بر تخفیفات عدم خسارت سال‌های قبل تا سقف 60 درصد در خصوص بیمه بدنه بهره‌مند گردند.
شرکت خدمات بیمه‌ای نوید صبا ضمن هماهنگی با مسؤولان بیمه ایران در صورتی که کارمندان و پرسنل کانون و سردفتران و دفتریاران حداقل 1+50 عدد خودرو خود را نزد این شرکت بیمه بدنه اتومبیل نمایند، شرکت نمایندگی می‌تواند از کل مبلغ هر بیمه‌نامه 15 درصد تخفیف ویژه گروهی مازاد بر تخفیفات عدم خسارت سال‌های قبلی تا سقف 60 درصد اعمال نماید.
گفتنی است برای کسب اطلاعات لازم بابت اقدام به صدور بیمه‌نامه ضمن ارائه مشخصات خودرو می‌توانند از طریق تلفن یا نمابر پیگیری و بررسی نمایند. و نیز بیمه‌گذاران می‌توانند اقساط را در سررسید مقرر، بدون مراجعه حضوری با هماهنگی به یکی از حساب‌های جاری شرکت واریز نمایند.
یادآور می‌شود این شرکت افتخار دارد جهت ترویج صنعت بیمه و افزایش ضریب امنیت خودرو 5 درصد از کل حق بیمه را جهت تهیه کپسول آتش‌نشانی به بیمه‌گذاران عودت نماید که در مجموع تخفیف بیمه‌گذار حداقل 20 درصد خواهد بود.