کانون سردفتران و دفتریاران

چهارشنبه, 16 آذر 1401

مراسم کتابت آیه 282 سوره مبارکه بقره در همدان برگزار شد

مراسم کتابت آیه 282 سوره مبارکه بقره در همدان برگزار شد

اين مراسم به مناسبت گراميداشت ششم دي ماه، با كتابت آيه 282 سوره مباركه بقره در همدان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران، در اين مراسم معنوي كه با همت روابط عمومي جامعه سردفتران در ساختمان اين جامعه برگزار شد، گروهي از خوشنويسان همدان در كنار جمعي از سردفتران و دفترياران و كاركنان دفاتر اسنادرسمي، دويست و هشتادو دومين آيه از سوره مباركه بقره را با قلم و خط تحريري كتابت كردند.

 

در مراسم تجليل از كتابت رسمي كاتبان بالعدل؛ حاجي بابايي و خجسته نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، هيات مديره كانون وكلا، سردفتران و دفترياران شاغل و بازنشسته استان،مديركل،معاونان،روساي ادارات ثبت اسناد و املاك شهرستان‌ها،اعضاي شوراي اسلامي شهر همدان، كانون كارشناسان رسمي دادگستري و امور مشاوران حقوقي قوه قضاييه و حضرت آيت اله محمدي، نماينده ولي فقيه و امام جمعه همدان برگزار شد.

 

در اين مراسم ناصر نخله، مديركل ثبت اسناد و املاك استان همدان بعد از خير مقدم دهباني، رئيس جامعه سردفتران و دفترياران همدان به ايراد سخن پرداخت و در ادامه از دو سردفتر و دفتريار كه به قيد قرعه انتخاب شدند،‌تقدير شد.

 

مراسم با سخنراني نماينده ولي فقيه در استان همدان با محوريت اهميت ثبت و كتابت معاملات و شرايط كاتب در آموزه‌هاي ديني پايان يافت.

 

تاریخ ارسال خبر: 
95/10/19