کانون سردفتران و دفتریاران

پنجشنبه, 05 خرداد 1401

آغاز آزمون‌های مرکز علمی کاربردی کانون سردفتران و دفتریاران

آغاز آزمون‌های مرکز علمی کاربردی کانون سردفتران و دفتریاران

آزمون‌هاي مركز علمي كاربردي كانون سردفتران و دفترياران آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران، امتحانات مركز علمي كاربردي كانون سردفتران و دفترياران از امروز يكشنبه 27 خرداد آغاز و تا نهم تيرماه ادامه دارد.

 

در 41 جلسه آزمون كه دراين مركز برگزارخواهد شد، 8 هزار و 593 نفر در 12 كد رشته شركت خواهند كرد.

 

مركز آموزش علمي كاربردي كانون سردفتران و دفترياران در فضايي به مساحت بيش از3500 متر مربع و در سه طبقه واقع شده است. در اين مركز رشته‌هاي حسابداری - حسابداری دولتی، حقوق- حقوق ثبتی، حقوق – خدمات قضایی، حقوق -شورای حل اختلاف، مترجمی زبان انگلیسی-آثار مکتوب و متون رسمی ارايه مي شود.

 

مرکز آموزش علمی کاربردی کانون سردفتران و دفتریاران، در سال در دو نوبت از بین دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و کاردانی ناپیوسته از طریق دانشگاه جامع علمی– کاربردی در مقاطع کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای و کارشناسی حرفه ای دانشجو می پذیرد.

 

داوطلبان متقاضی شرکت در دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی -کاربردی می بایستی در زمان‌های اعلام شده از سوی سازمان سنجش، به سایت سنجش  www.sanjesh.org مراجعه نموده و ثبت نام نمایند.

 

نحوه پذيرش دانشجويان اين مركز شامل شرایط عمومی و اختصاصي است. منظور از شرایط اختصاصی (شرایط شغلی)  شامل اشتغال در قوه قضائیه – دادگستری – سازمان ثبت – کانون سردفتران و دفتر یاران – دفاتر اسناد رسمی و دوایر تابعه آن است.

 

تاریخ ارسال خبر: 
97/03/27