کانون سردفتران و دفتریاران

چهارشنبه, 15 تير 1401

امکان ارسال صورت وضعیت آماری ماهانه دفاتر اسناد رسمی از طریق پرتال کانون

امکان ارسال صورت وضعیت آماری ماهانه دفاتر اسناد رسمی از طریق پرتال کانون

 دفاتر اسناد رسمی می توانند از این پس صورت وضعیت آمار اسناد و 10% واریزی خود را از طریق پرتال کانون به نشانی www.notary.ir ، به واحد انفورماتیک ارسال کنند.به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران، با راه اندازی پرتال کانون امکانات جدیدی ایجاد شده است که از آن جمله می توان به ارسال صورت وضعیت آماری ماهانه دفاتر اسناد رسمی اشاره کرد.

 

دفاتر اسناد رسمی می توانند پس از ورود به پرتال  کانون و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود گزینه "صورت وضعیت" را از نوار بالای سایت انتخاب کرده و پس از تکمیل فرم، آن را به واحد انفورماتیک کانون ارسال کنند.

 

این امر مستلزم ثبت نام سردفتران اسناد رسمی در پرتال کانون است که جزییات آن در سمت چپ صفحه اصلی سایت باعنوان "توضیحات مدیر سیستم درخصوص پرتال جدید کانون برای همکاران دفاتر اسناد رسمی" درج شده است.

 

در روش جدید ارسال صورت وضعیت آماری علاوه بر جلوگیری از انباشت تعداد زیادی برگه صورت وضعیت در پرونده دفاتر در کانون، افزایش سرعت در انتقال اطلاعات، جلوگیری از بروز خطا در ورود اطلاعات از روی برگ های دریافتی، شاهد کاهش تردد درون شهری و بهره گیری از فضای پرتال کانون برای تمامی همکاران در سراسر کشور در آینده نزدیک خواهیم بود.

انتهای پیام