کانون سردفتران و دفتریاران

پنجشنبه, 05 خرداد 1401

شرکت تعاونی مصرف کانون سردفتران و دفتریاران در آستانه راه اندازی

شرکت تعاونی مصرف  کانون سردفتران و دفتریاران در آستانه راه اندازی

رئیس کانون سردفتران و دفتریاران از راه اندازی و تاسیس شرکت تعاونی مصرف  کانون سردفتران و دفتریاران در آینده نزدیک خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی، علی خندانی، در این رابطه گفت: این طرح چند سالی است در کانون مطرح بوده اما به نتیجه و سرانجامی نرسیده است. طی یکسال گذشته برنامه ریزی هایی برای راه اندازی شرکت تعاونی مصرف در کانون انجام شده و در مرحله اخذ مجوز و تاسیس و راه اندازی قرار داریم.

 

وی افزود: اقدامات اولیه برای اخذ مجوز از وزارت تعاون و مراکز مربوطه انجام شده و جلسات متعددی در این رابطه در کانون برگزار شده است. نمونه ها و الگوها در سایر سازمانها و ارگانها مورد بررسی قرار گرفته و در حقیقت راه اندازی این شرکت تعاونی مصرف در دستور کار جدی کانون در سال جاری قرار دارد.

 

خندانی با بیان اینکه بنا داریم جهت شروع کار کلیه لوازم و ملزومات اداری مورد استفاده در دفاتر اسناد رسمی را با خرید از تولید کننده ها و حذف واسطه ها،با قیمت مناسب در اختیار همکاران قرار دهیم، گفت: این شرکت تعاونی در فاز نخست در خدمت همکاران دفاتر اسناد رسمی استان تهران خواهد بود و پس از آن به سایر استان‌ها نیز تسری خواهد یافت و قابلیت گسترش به سایر حوزه های اقتصادی و سرمایه گذاری را خواهد داشت.

 

رییس کانون سردفتران و دفتریاران از همکاران سردفتر و دفتریار درخواست کرد چنانچه نظرات و پیشنهاداتی در این رابطه دارند، مراتب را طی 10 روز آینده(تا 20 تیرماه) به هیئت مدیره کانون ارائه نمایند.

 

خندانی با ابراز امیدواری درخصوص افتتاح و راه اندازی این شرکت تعاونی طی چند ماه آینده اظهار داشت: همانطور که دیتاسنتر و افتتاح ساختمان فناوری کانون در پارک علم و فناوری در زمانی بسیار کمتر از مدت زمان مورد انتظار به بهره برداری رسید، این شرکت تعاونی نیز در مدت زمان کوتاه و البته کیفیت بالا به سرانجام برسد.

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
1400/04/10