کانون سردفتران و دفتریاران

پنجشنبه, 29 ارديبهشت 1401

نشست هماهنگی برگزاری اولین جشنواره ورزشی گرامیداشت سالروز دفاتر اسناد رسمی برگزار شد

نشست هماهنگی برگزاری اولین جشنواره ورزشی گرامیداشت سالروز دفاتر اسناد رسمی برگزار شد

 این نشست با حضور مسئولین امور رفاهی ورزشی استان های خراسان رضوی، خوزستان، آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز و گیلان، سرپرستان هیات های ورزشی کانون مرکز برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی، این جشنواره ورزشی در آستانه شش دی ماه سال جاری در ۴ رشته ورزشی فوتبال، فوتسال، تنیس روی میز و شطرنج در تهران و شش استان یادشده برگزار خواهد شد.

علیرضا سلیمی، نایب رییس کانون سردفتران و دفتریاران ضمن قدردانی از زحمات مسئول و اعضای کمیته رفاهی ورزشی کانون از زحمات آقایان بیات و گودرزی مسئولین فوتبال و‌کوهنوردی کانون قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه همه بیماریهایی که همکاران ما درگیر آن هستند، به دلایل مختلف از جمله استرس کاری و مسائل و مشکلات خاص دفاتر اسناد رسمی بالاتر از حد طبیعی در جامعه است، گفت: باید در راستای کاهش بیماری ها تلاش کنیم. کاهش هزینه های درمانی ارتباط مستقیمی با توسعه امور رفاهی و ورزشی دارد. کانون هزینه سنگینی برای درمان پرداخت می کند که با اقدامات کمیته رفاهی ورزشی کانون می‌توان این هزینه‌ها را کاهش داد.

وی ادامه داد: استان‌های ما ظرفیت‌های بالقوه زیادی دارند و کمیته رفاهی ورزشی در استان ها موظفند تجربه های گذشته را به افراد دیگر نیز منتقل کنند.

 

تاریخ ارسال خبر: 
1400/08/04