کانون سردفتران و دفتریاران

پنجشنبه, 05 خرداد 1401

آغاز جشنواره ورزشی گرامیداشت ۶ دی در استان های اصفهان،البرز،گیلان،خراسان شمالی و کرمان

آغاز جشنواره ورزشی گرامیداشت ۶ دی در استان های اصفهان،البرز،گیلان،خراسان شمالی و کرمان

آغاز جشنواره ورزشی گراميداشت ۶ دی در استان هاي اصفهان، البرز، گيلان، خراسان شمالي و كرمان

به گزارش روابط عمومی، اولین جشنواره ورزشی كه به مناسبت گرامیداشت ۶ دی "سالروز دفاتر اسناد رسمي" و به همت كميته رفاهي ورزشي كانون در تهران و 12 استان كشور و در 5 رشته فوتبال، كوهنوردي، فوتسال، شطرنج و تنيس روي ميز برگزار مي شود، در  استان هاي  اصفهان، البرز، گيلان، خراسان شمالي و كرمان افتتاح شد.


كانون استان اصفهان اين جشنواره ورزشي  را در 4 رشته برگزار مي كند. در روز اول مسابقات 8 جانبه فوتسال در اين استان تيم هاي آبفا و وكلا از سد حريفان خود گذشتند و ديدار تيم هاي کانون سردفتران و دفتریاران اصفهان و منابع طبیعی و نیز تیم های" راه" و "جهادکشاورزی" با تساوی ۴-۴  به اتمام رسيد.  


همچنين مسابقات ورزشي در رشته کوهنوردی، در محل كوه صفه اصفهان پیگیری شد. اين مسابقه با حضور ٤ تيم كانون سردفتران و دفترياران اصفهان ، سازمان جهاد كشاورزي ، اداره راه و شهرسازي و مركز وكلاء و كارشناسان قوه قضائيه استان با صعود به قله صفه در هواي باراني و فرح بخش روز يكشنبه 28 آذرماه انجام و در پايان به افراد شركت كننده احكامي به رسم يادبود اهداء شد.


اين جشنواره ورزشي در استان البرز با برگزاری مسابقات ۶جانبه فوتسال افتتاح شد. در روز اول مسابقات تيم فوتسال استانداری البرز به مصاف وکلای استان رفت و در رقابتی نزدیک و نفس گیر دو‌ تیم به تساوی ۳-۳ رضایت دادند.  تیم بانک مسکن هم به مصاف بانک ملی  رفت که در پایان با نتیجه ۶ بر ۲ حریفش را پشت سر گذاشت. این مسابقات در سالن ورزشی ایثار کرج و با حضور داوران هیئت فوتبال استان برگزار می شود.


جشنواره ورزشی ۶ دی در استان خراسان شمالی نيز آغاز شد.  


جلسه قرعه کشی تیم های شرکت کننده در مسابقات فوتسال بین ۱۰تیم شرکت کننده  برگزار شد. در این دوره از مسابقات تیم های:کانون سردفتران و دفتریاران خراسان شمالی، دادگستری کل استان، دادسرای عمومی و انقلاب بجنورد، شورای حل اختلاف بجنورد، دادگستری شهرستان اسفراین، دادگستری شهرستان رازوجرگلان، دادسرای نظامی نیروهای مسلح، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان، دادگستری شهرستان مانه و سملقان و سازمان زندانهای استان حضور دارند و در دو گروه ۵ تیمی به رقابت خواهند پرداخت.


در استان گيلان دور مقدماتی مسابقات ۸ جانبه فوتسال برگزار شد، تیم کانون گیلان در گروه اول با سه برد پیاپی به صدر جدول صعود کرد. «دارایی گیلان» هم به عنوان تیم دوم  به دور بعدی راه یافت. در گروه دوم این مسابقات «دادگستری گیلان» با ۳ برد پیاپی به عنوان تیم اول و «منتخب وکلای رشت» بعنوان تیم دوم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.


دوم دیماه؛ افتتاح جشنواره ورزشی شش دی در استان كرمان                
مسابقات فوتسال گرامیداشت روز دفاتر اسناد رسمی پنجشنبه ۲دیماه با حضور تيم هاي مجتمع قضايي ۲۲ بهمن، كانون سردفتران و دفترياران كرمان، مركز وكلا، سازمان قضايي نيروهاي مسلح، دادگستري، اداره كل ثبت استان، دادگاه انقلاب و سازمان بسيج حقوق دانان استان کرمان در دو گروه ۴ تيمي برگزار مي شود. مرحله نيمه نهايي و فينال اين مسابقات پنجم و ششم دي ماه انجام خواهد شد.

تاریخ ارسال خبر: 
1400/9/30