کانون سردفتران و دفتریاران

پنجشنبه, 05 خرداد 1401

دیدار رییس کانون سردفتران و دفتریاران البرز با نماینده ساوجبلاغ و طالقان در مجلس شورای اسلامی

دیدار رییس کانون سردفتران و دفتریاران البرز با نماینده ساوجبلاغ و طالقان در مجلس شورای اسلامی

رییس کانون سردفتران و دفتریاران البرز با علی حدادی، نماینده ساوجبلاغ و طالقان در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی، محمدرضا نصرتی در ابتدا مقدمه ای دررابطه با مشکلات مبتلابه دفاتر اسناد رسمی پیرامون شرایط فعلی اقتصادی حاکم بر این دفاتر به تبع اوضاع اقتصادی کشور با توجه به قانون تسهیل کسب و کار و همچنین وضعیت موجود اسناد خودرو ارایه کرد.

 

علیرضاپور، عضو هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران البرز هم با اشاره به فراوانی قوانین تصویب شده پس از انقلاب به حقوق دولتی که در قریب به ۴ ماه گذشته به دلیل عدم تنظیم اسناد خودرو در دفاتر اسناد رسمی بلاوصول مانده است این سوال را مطرح کرد که چه کسی باید پاسخگوی این حقوق از دست رفته باشد؟

وی تصدی گری دولت در خصوص اسناد خودرو را مغایر با اصل کوچک سازی دولت بر شمرد.

 

احسان کاظمی سرشت، دفتریار اسناد رسمی در کرج هم در این دیدار با اشاره به اینکه دفاتر اسناد رسمی برخاسته از بطن جامعه هستند و نفع آنها در راستای منافع مردم است به این موضوع پرداخت که درباره اسناد خودرو حقیقت به مردم گفته نشده است.

 

هیات مدیره کانون البرز در ادامه، با توضیحاتی درخصوص هزینه های دریافتی اسناد خودرو در دفاتر اسناد رسمی، نامه کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز پیرامون نقل و انتقال خودرو را تحویل نماینده مجلس دادند.

 


علی حدادی، نماینده ساوجبلاغ و طالقان در مجلس شورای اسلامی نیز که خود دانش آموخته حقوق است، از دیدار با هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران استان البز ابراز خرسندی کرد.

محمدرضا نصرتی رییس هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز را علاوه بر فلاحت پیشه سردفتر اسناد رسمی در کرج، علیرضاپور (عضو هیات مدیره) و احسان کاظمی سرشت (دفتریار دفتر اسناد رسمی کرج) همراهی کردند.
تاریخ ارسال خبر: 
1400/10/01