کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 08 بهمن 1401

اعلام نتایج داوری مقالات نخستین همایش "نقش و جایگاه سندرسمی در نظم حقوقی"

اعلام نتایج داوری مقالات نخستین همایش "نقش و جایگاه سندرسمی در نظم حقوقی"

نتايج داوري مقالات نخستين همايش "نقش و جايگاه سندرسمي در نظم حقوقي" اعلام شد.

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني كانون سردفتران و دفترياران، برابر اعلام كميته علمي اين همايش نتايج داوري مقالات به شرح پيوست در فايل ضميمه موجود است.

 

به یاری خداوند متعال و پس از برگزاری جلسات تخصصی داوری چکیده مقالات نخستین همایش "نقش و جایگاه سند رسمی در نظم حقوقی"، بدینوسیله نتایج داوری بیش از دویست چکیده مقاله واصله به دبیرخانه همایش به تفکیک نشست های پیش بینی شده  جهت ارائه مقالات،  به شرح زیر اعلام می گردد.

 

ضمن تشکر و قدردانی از تمام عزیزانی که تقبل زحمت نموده و در حوزه سند رسمی اقدام به ارسال چکیده مقالات وزین خود نمودند؛ خواهشمند است آن گروه از  محققان و پژوهشگران محترمی که  تاکنون نسبت به ارسال اصل مقاله خود اقدام ننموده اند؛ حداکثر تا تاریخ هفتم دیماه  1391 متن کامل مقالات خود را به آدرس ایمیل notary6dey@yahoo.com  ارسال نمایند تا بررسی  نهایی جهت اعلام پذیرش )به تفکیک اعلام شکل پذیرش به صورت سخنرانی یا ارائه پوستری(  و نیز انتخاب مقالات برگزیده همایش انجام پذیرد.

 

 نتایج نهایی  به ایمیل نویسندگان مقالات اعلام می گردد. ضمن اینکه به استحضار پژوهشگران و محققان گرامی می رساند بنا به پاره ای مسائل، نخستین همایش نقش و جایگاه سند رسمی در نظم حقوقی  با تاخیر برگزار خواهد شد که متعاقبا جزییات  لازم و زمان و مکان برگزاری آن  از طریق همین وبسایت به اطلاع عموم پژوهشگران و حقوقدانان معزز خواهد رسید.

 

 

با سپاس و احترام

کمیسیون داوری کمیته علمی نخستین همایش نقش و جایگاه سند رسمی در نظم حقوقی

پیوست (فايل ضميمه)اندازه
Davary Maghalat_0.doc209.5 کیلوبایت