کانون سردفتران و دفتریاران

يكشنبه, 06 فروردين 1402

روابط عمومی

دفتر روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران

 

دفتر روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران مرجعی است که تولید اخبار و اطلاعات در آن صورت می گیرد. مطالعه و بررسی اخبار روزنامه ها، رسانه ها، خبرگزاری ها و انتقال اطلاعات و اخبار مرتبط به هیات مدیره، اطلاع رسانی برای همکاران به صورت روزانه، تهیه و تولید اخبار برای رسانه ها در زمینه های گوناگون، تهیه جوابیه برای مطبوعات، به روز رسانی اخبار و اطلاعات در سایت کانون، جوابگویی تلفنی و حضوری به مراجعان از جمله اقدامات این دفتر است.

 

جدیدترین اخبار و اطلاعات، بخشنامه ها، آرای کمیسیون وحدت رویه، نظریه های مشورتی، خبرنامه روابط عمومی، ماهنامه کانون، اطلاعیه های صنفی، دریافت نظرات و پیشنهادات همکاران و انتقال آنها به مسوولان مربوطه، اخبار مربوط به بازنشستگان، فراخوان ها و دعوت به همکاری همکاران همگی از طریق سایت کانون و توسط دفتر روابط عمومی انجام می پذیرد.

 

برگزاری مراسم ها، گردهمایی ها، نشست ها، هماهنگی و برگزاری جلسات آموزشی با همکاری سایر واحدهای کانون از جمله دیگر اقدامات این دفتر است. همچنین طراحی و برگزاری نشست های مطبوعاتی با حضور اصحاب رسانه و اعضای هیات مدیره و در صورت لزوم میهمانانی از ارگان ها، سازمان ها و نهادها در مورد مسایل گوناگون به ویژه مسائل مبتلابه صنفی از دیگر فعالیتهای این دفتر است.

 

دفتر روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران برای انتقال و ارایه دیدگاهها و نظرات اعضای هیات مدیره، همکاران و کارشناسان نشریه ای را تحت عنوان"ضميمه ماهنامه كانون" منتشر می نماید که این نشریه با توجه به اوضاع روز و مسایل حوزه سردفتری تهیه و منتشر می شود و برای همه دفاتر اسناد رسمی سراسرکشور و سازمانهای مرتبط ارسال می گردد.

 

همچنین انجام امور مربوط به ارتباطات بین المللی با سایر کشورها و امور مربوط به اتحادیه جهانی سردفتران در این واحد انجام می پذیرد.