کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 08 بهمن 1401

اخبار کانون

تاکید معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جهت تکمیل پرونده های مالیاتی سران دفاتر اسناد رسمی

تاکید معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جهت تکمیل پرونده های مالیاتی سران دفاتر اسناد رسمی

سردفتران محترم از تکمیل بودن پرونده مالیاتی اطمینان حاصل فرمایند. علی الخصوص وصل بودن دستگاه کارتخوان دفتر در سامانه مالیاتی به عنوان پذیرنده مورد تاکید است.

ادامه مطلبسه شنبه 15 آذر , 1401
اطلاعیه مهم پایگاه اسکن کانون سردفتران و دفتریاران شهر تهران
به اطلاع همکاران محترم شهر تهران می رساند، با توجه به حجم بسیار بالای دفاتر متقاضی اسکن و  ایجاد اخلال جدی در امر ارسال دفاتر به پایگاه و رعایت نکردن زمان بندی اعلام شده از سوی برخی دفاتر، به استحضار می رساند؛
ادامه مطلبشنبه 18 تير , 1401
اطلاعیه مهم کانون سردفتران و دفتریاران در خصوص پیگیری مسائل مالیاتی دفاتر اسناد رسمی
پیرو پیگیری‌های مستمر علی خندانی، رئیس کانون سردفتران و دفتریاران درخصوص حل مشکل مالیاتی همکاران در سراسر کشور به اطلاع می‌رساند پس از برگزاری جلسات متعدد، حل مشکل نزدیک به ۷ هزار نفر همکار انجام شد و اطلاعات ثبت نامی در سامانه مالیاتی درج شد و همکاران اظهارنامه خود را ارسال و یا ازتبصره ماده ۱۰۰ استفاده کرده و ضرایب مناسبی اعمال شده است.
ادامه مطلبچهارشنبه 15 تير , 1401
اطلاعیه مهم کانون سردفتران و دفتریاران
اطلاعیه مهم کانون سردفتران و دفتریاران 
با عنایت به پیگیری های مستمر روزهای اخیر جناب آقای علی خندانی ریاست محترم کانون سردفتران و دفتریاران و همراهی جناب آقای ایمان اشرفی نماینده کانون در سازمان امور مالیاتی، آخرین تغییرات مد نظر همکاران در سامانه امور مالیاتی اعمال شده و همکاران گرامی می توانند نسبت به تکمیل و ارسال اظهارنامه مالیاتی خود اقدام نمایند.
خواهشمند است در صورت عدم تغییر اطلاعات مالیاتی، مجدد نسبت به ورود اطلاعات مالیاتی اقدام نموده تا ضرایب صحیح را ملاحظه فرمایید.
ادامه مطلبچهارشنبه 15 تير , 1401
اطلاعیه مهم مالیاتی

با عنایت به پیگیری های مستمر روزهای اخیر جناب آقای علی خندانی ریاست محترم کانون سردفتران و دفتریاران و همراهی جناب آقای ایمان اشرفی نماینده کانون در سازمان امور مالیاتی، دقایقی قبل آخرین تغییرات مد نظر همکاران در سامانه امور مالیاتی اعمال شده و همکاران گرامی می توانند نسبت به تکمیل و ارسال اظهارنامه مالیاتی خود اقدام نمایند.

ادامه مطلبچهارشنبه 15 تير , 1401
استقرار مشاورین مالیاتی کانون به جهت خدمت رسانی و ارائه مشاوره به همکاران

با توجه به اینکه آموزش های لازم جهت ارسال اظهارنامه مالیاتی و استفاده از تبصره ماده ۱۰۰ برای دفاتر اسناد رسمی طی برنامه ای به صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام کانون در تاریخ پنج شنبه 9 تیر 1401 منتشر شده است، همکاران محترم می توانند به کانال اینستاگرام کانون سردفتران و دفتریاران مراجعه و با اخذ آموزشهای لازم نسبت به ارسال اظهارنامه خود اقدام نمایند.

ادامه مطلبشنبه 11 تير , 1401
آغاز ثبت نام تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته مرکز علمی کاربردی کانون سردفتران و دفتریاران برای ترم جدید

ثبت نام متقاضیان تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته مرکز علمی کاربردی کانون سردفتران و دفتریاران برای مهرماه سال جاری آغاز شد.

ادامه مطلبيكشنبه 05 تير , 1401
مهلت ارسال رزومه برای جذب پژوهشگر پژوهشکده حقوق سردفتری تا 15 تیر تمدید شد

مهلت ارسال رزومه برای جذب پژوهشگر پژوهشکده حقوق سردفتری تا 15 تیر تمدید شد

ادامه مطلبچهارشنبه 01 تير , 1401
برگزاری دوره های آموزشی "تاسیس شرکت و مالکیت معنوی" در کانون سردفتران و دفتریاران

در راستای دستورالعمل ریاست محترم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مبنی بر برون سپاری برخی از خدمات به دفاتر اسناد رسمی، دفتر آموزش و پژوهش

ادامه مطلبسه شنبه 31 خرداد , 1401
تمدید مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد ۱۴۰۰ تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱

اطلاعیه مهم سازمان امور مالیاتی کشور قابل توجه اشخاص حقیقی (صاحبان مشاغل)

ادامه مطلبدوشنبه 30 خرداد , 1401
مراسم بزرگداشت مرحوم مهدوی دامغانی در کانون

«یَا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ارْجِعِی إِلَى رَبِّكِ رَاضِیَةً مَّرْضِیَّةً فَادْخُلِی فِی عِبَادِی وَادْخُلِی جَنَّتِی»

ادامه مطلبيكشنبه 29 خرداد , 1401
سردفتران و دفتریاران فعلا از ارایه اظهارنامه و اقدامات مربوط به استفاده از تبصره ماده 100 خودداری نمایند

علی رغم پیگیری کانون و ارایه درآمد تفکیک شده باتوجه به اینکه زیرساختهای لازم در سازمان امور مالیاتی برای بارگذاری اطلاعات مربوطه وجود ندارد

ادامه مطلبچهارشنبه 25 خرداد , 1401
کلاس‌های ماده ۶۹ دوره بهار ۱۴۰۱ برگزار شد

کلاس‌های ماده ۶۹ دوره بهار ۱۴۰۱ برگزار شد.

ادامه مطلبسه شنبه 24 خرداد , 1401
اطلاعیـه سازمان امور مالیاتی/تمدید مهلت تسلیم اظهار نامه مالیاتی اشخاص حقیقی تا ۱۵ تیرماه

در جلسه روز گذشته با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، رؤسای کمیسیون اقتصادی و فراکسیون اصناف و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رئیس کل سازمان امور مالیاتی، رئیس اتاق اصناف کشور و بیش از ۵۰ تن از روسای اتحادیه‌های صنفی تهران و استانها برگزار شد‌، مقرر گردید:

ادامه مطلبسه شنبه 24 خرداد , 1401
اطلاعیه دفتر حقوقی کانون سردفتران و دفتریاران

تاريخ اجراي  تصويب نامه شماره 29671/59636  مورخ 28/02/1401 هيات وزيران موضوع تبصره 3 ماده 64 اصلاحيه قانون مالياتهاي مستقيم

ادامه مطلبيكشنبه 22 خرداد , 1401
  • درحال نمایش مورد 1 تا 15 از 3126 مورد. (تعداد موارد در هر صفحه: 15 مورد)