کانون سردفتران و دفتریاران

سه شنبه, 16 آذر 1400

پایان مسابقات چهار جانبه فوتبال گرامیداشت روز دفاتر اسناد رسمی

پایان مسابقات چهار جانبه فوتبال گرامیداشت روز دفاتر اسناد رسمی

ستارگان هنر فاتح مسابقات چهار جانبه فوتبال، گرامیداشت روز دفاتر اسناد رسمی شد.

 

به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران،تیم ستارگان هنر در مسابقات چهار جانبه فوتبال که به مناسبت گرامیداشت ۶ دی روز دفاتر اسناد رسمی و در زمین چمن باشگاه پیام برگزار شد، به عنوان قهرمانی دست یافت.

 

این مسابقات برای اولین بار به همت کمیته رفاهی ورزشی کانون سردفتران و دفتریاران و با شرکت تیم‌های ستارگان هنر ایران، کانون وکلای مرکز، پلیس راهور تهران و کانون سردفتران و دفتریاران به صورت دوره‌ای و طی روز‌های ۱۶ تا ۱۹ دی برگزار شد؛ در نهایت تیم ستارگان هنر با کسب ۲ برد و یک تساوی و ۷ امتیاز به عنوان نخست دست یافت. تیم پلیس راهور با یک برد، یک تساوی و یک باخت و کسب ۴ امتیاز دوم شد؛ تیم کانون وکلای مرکز با یک برد و ۲ شکست و ۳ امتیاز در ردیف سوم قرار گرفت و تیم کانون سردفتران و دفتریاران با ۲ تساوی، یک باخت و ۲ امتیاز در جایگاه چهارم ایستاد.

 

مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور محمد عظیمیان نایب رئیس کانون سردفتران و دفتریاران، هادی نسب عضو هیات مدیره کانون، حمید آذرپور مسئول کمیته رفاهی ورزشی کانون و برگزاری مسابقات، جمعی از سردفتران و دفتریاران، کارکنان کانون، بازیکنان و کادر فنی تیم های شرکت کننده برگزار شد.

 

نایب رییس کانون سردفتران و دفتریاران در ابتدای این مراسم ضمن قدردانی از زحمات مسئول و اعضای کمیته رفاهی ورزشی کانون، تیم داوران، ناظرین و همچنین تیم های شرکت کننده، برگزاری این مسابقات را گامی مهم در جهت ارتقاء سلامت جسم و روح و روان جامعه سردفتران و دفتریاران برشمرد و گفت: در شرایطی که جامعه بدلیل شیوع ویروس کرونا و مسائل اقتصادی با مشکلات دست و پنجه نرم می کند، توجه به حوزه ورزش از طرف تمامی سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی می تواند در بازیابی و احیای شادابی و نشاط اقشار و اصناف مختلف کشور نقش موثری را ایفاء کند.

 

همچنین در این مراسم از تیم داوران به سرپرستی حمید مهین دهقان و از تعدادی از عوامل برگزاری مسابقات تجلیل شد. کاپ قهرمانی مسابقات به همراه جایزه نقدی به تیم ستارگان هنر ایران اهداء شد. سرپرست و بازیکنان تیم پلیس راهور نیز کاپ نایب قهرمانی و جایزه نقدی دریافت کردند. کاپ و جایزه نقدی مقام سوم مسابقات نیز به سرپرست تیم کانون وکلای مرکز اهداء شد.

تیم کانون سردفتران و دفتریاران هم علی رغم انجام دو بازی خوب روبروی ستارگان هنر و پلیس راهور، با کسب دو تساوی، یک باخت و دو امتیاز از سه بازی در رده چهارم جدول قرار گرفت.

 

نتایج کامل این رقابت‌ها به شرح زیر است:

 

ستارگان‌هنر ۳ کانون وکلا صفر - کانون سردفتران یک پلیس راهور یک

پلیس راهور ۲ کانون وکلا یک - ستارگان هنر یک کانون سردفتران یک

ستارگان هنر ۳ پلیس راهور یک - کانون وکلا ۳ کانون سردفتران یک

 

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
99/10/20