کانون سردفتران و دفتریاران

پنجشنبه, 29 ارديبهشت 1401

پیام تبریک رییس کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت پیروزی آیت الله ریسی و مشارکت مردمی در انتخابات

پیام تبریک رییس کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت پیروزی آیت الله ریسی و مشارکت مردمی در انتخابات

علی خندانی، رییس کانون سردفتران و دفتریاران، برگزاری باشکوه انتخابات خرداد 1400 و حضور و مشارکت مردم در این انتخابات را تبریک گفت.
وی این انتخابات را نشان رای به تفکر جهادی و انقلابی دانست و تاکید کرد: اهداف دشمنان در انتخابات در نقطه مقابل اهداف ملت ایران است و گسترش مشارکت مردم در انتخابات، دشمن را ناامید کرد.
رییس کانون سردفتران و دفتریاران گفت: حضور مردم در انتخابات همواره موجب مصونیت کشور بوده و این حضور آگاهانه و انتخاب هوشمندانه از سوي آحاد مردم، مشاركت در تعیین سرنوشت كشور است.
وی هر برگه راي را در حقيقت رأي به نظام جمهوري اسلامي و قانون اساسي دانست و با تبریک به آیت الله رئیسی، به عنوان رییس جمهور منتخب، برای ایشان آرزوی توفیق و سربلندی کرد.
خندانی خانواده دفاتر اسناد رسمی را بازویی توانمند در کنار دیگر مجموعه های نظام و خدمت رسان به آحاد مردم جامعه دانست و اعلام کرد: دفاتر اسناد رسمی همواره مهمترین نقش را در تثبیت مالکیت مردم دارند و همچون گذشته یاریگر همه قوا به ویژه قوه اجرایی کشور خواهند بود.
وی همچنین از همه همکاران، سردفتران و دفتریارانی که به هرنوعی از جمله شرکت در تبلیغات، حضور در صندوق های رای و هر اقدامی در راستای هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات نقشی داشته اند، تشکر و قدردانی کرد.

تاریخ ارسال خبر: 
1400/3/30