کانون سردفتران و دفتریاران

سه شنبه, 18 مرداد 1401

پیگیری جشنواره ورزشی 6 دی در استان های کشور/برگزاری مسابقات در 8 استان و 6 رشته ورزشی

پیگیری جشنواره ورزشی 6 دی در استان های کشور/برگزاری مسابقات در 8 استان و 6 رشته ورزشی

پيگيري جشنواره ورزشی 6 دي در استان هاي كشور/برگزاري مسابقات در 8 استان و 6 رشته ورزشي

 

جشنواره ورزشی گرامیداشت ۶ دی "سالروز دفاتر اسناد رسمي" روزهاي پنجشنبه و جمعه 2 و 3 دي ماه در استان هاي خراسان رضوي، خوزستان، مازندران، سيستان و بلوچستان، اصفهان، البرز، گيلان، خراسان شمالي و كرمان با برگزاري مسابقات فوتسال، تنيس روي ميز،  دارت، طناب كشي و كوهنوردي دنبال شد.

 

مازندران

در اين استان مسابقات فوتسال با حضور ۸ تیم از سردفتران و دفتریاران وکارمندان دفاتر اسناد رسمی استان روز جمعه ۱۹ آذرماه در سالن ورزشی پدیده ساری آغاز شد.

در این مسابقات تیم ها در دو گروه ۴ تیمی به مصاف هم رفتند و دو تیم از هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.در رشته کوهنوردی هم یک دوره مسابقه کوهنوردی به همراه آموزش های لازم روز جمعه سوم آذرماه در شهر ساری برگزار شد.

 

سیستان و بلوچستان

کانون استان سیستان و بلوچستان جشنواره ورزشی گرامیداشت ۶ دی را در قالب یک دوره مسابقه فوتسال برگزار می کند. در روز اول این رقابت ها تیم اداره کل بازرسی استان ۲ بر ۱ کانون سردفتران ودفتریاران استان را پشت سر گذاشت و دادگستری نیز با ۸ گل  پزشکی قانونی استان را شکست داد.

 

اصفهان

برگزاري مسابقات تنيس روي ميز در بخش آقايان و بانوان

ِجشنواره ورزشي گراميداشت شش دي در اين استان با برگزاری مسابقات تنيس روي ميز در بخش آقايان پیگیری شد. این مسابقات چهارشنبه یکم دی ماه در محل سالن اختصاصي تنيس روي ميز سازمان جهاد كشاورزي  اصفهان برگزار شد. در اين دوره از رقابت ها، ۳۲ ورزشکار در قالب ٧ تيم شامل به رقابت با يكديگر پرداختند. در مسابقه فینال «آغاسي» از كانون سردفتران و دفترياران اصفهان نماينده سازمان جهاد كشاورزي را شكست داد و مقام اول را كسب کرد. نمايندگان سازمان جهاد كشاورزي نیز مقام هاي دوم و سوم را بدست آوردند.

مسابقات تنيس روي ميز در بخش بانوان نيز روز پنجشنبه دوم دی ماه در محل سالن اختصاصي تنيس روي ميز سازمان جهاد كشاورزي اصفهان برگزار شد. اين مسابقات با حضور ٤ تيم انجام  گرفت. در پايان اين رقابت ها  نماينده اداره كل ثبت مقام اول و نمايندگان سازمان جهاد كشاورزي و اداره راه و شهرسازي مقام هاي دوم و سوم را كسب کردند و از نفرات برتر با اهدای تنديس، مدال و لوح يادبود قدرداني شد . در اختتامیه این مسابقات مرادي رئیس كانون اصفهان در پیامی ضمن تشكر از اقدام بسيار ارزشمندِ کمیته رفاهي ورزشي كانون مركز در برگزاري اين جشنواره، خواستار برگزاري این جشنواره در سالهاي آتي شد.

در هفته دوم مسابقات فوتسال در اصفهان نيز تيم هاي دادسرا ، منابع طبيعي، آبفا وكانون سردفتران و دفترياران اصفهان از سد تيم هاي حريف گذشتند.در پايان هفته دوم مسابقات در گروه اول كانون سردفتران با ٤ امتياز و در گروه دوم تيم آبفا با ٦ امتياز در رده اول قرار گرفتند.

 

گیلان

با پیگیری جشنواره ورزشی شش دی در استان های مختلف کشور، روز پنجشنبه دوم دی ماه در چارچوب مسابقات فوتسال در استان گیلان، تیم کانون سردفتران و دفتریاران استان در یک بازی هوشمندانه موفق شد ۳ بر یک تیم منتخب وکلا و فرهنگیان را مغلوب کند و با شایستگی به فینال مسابقات راه یابد. در بازي دوم دادگستری در ضربات پنالتی موفق شد دارایی را شکست دهد و به فینال مسابقات راه یابد. فینال مسابقات یک شنبه ۵ دی ماه  برگزار و جوایز به تیم های اول تا سوم اهدا خواهد شد.

مسابقات تنیس روی میز در گیلان هم با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. در این رقابت ها كه در سالن یادگار امام رشت برگزار شد، آقایان امیر رضا قاسمی مقام اول، ابراهیم تقی زاده مقام دوم و مسعود اسماعیل زاده مقام سوم را کسب کردند.

 

کرمان

در بازی افتتاحیه مسابقات فوتسال در کرمان، تیم کانون سردفتران و دفتریاران این استان با ۸ گل تیم سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمان را پشت سر گذاشت. دادگاه انقلاب شهرستان کرمان، مجتمع قضایی ۲۲ بهمن و سازمان بسیج حقوقدانان بر حريفان خود غلبه كردند. در دومین روز بازی های مقدماتی تیم کانون کرمان با پیروزی 3 بر 2 در مقابل اداره کل ثبت اسناد و املاک استان به طور موقت در صدر جدول گروه A قرار گرفت.

در دیگر بازی های انجام شده مجتمع قضایی ۲۲ بهمن - دادگستری کل استان و «دادگاه انقلاب شهرستان کرمان» ، تيم هاي حريف را پشت سر گذاشتند. این مسابقات در سالن فرهنگی ورزشی پاس کرمان و با حضور داوران هیئت فوتبال اين استان برگزار می شود.

 

خوزستان

جشنواره ورزشی ۶ دی در استان خوزستان با برگزاری مسابقات فوتسال روز 2 دي ماه آغاز شد. در روز اول مسابقات تیم شهرداري ۶ بر ۲ وکلا را پشت سر گذاشت در بازی دوم دادگستری ۴-۶ کانون سردفتران و دفتریاران خوزستان را مغلوب کرد.

 

خراسان رضوی

اين جشنواره ورزشی در استان خراسان رضوی در ۴ رشته دارت، تنیس، فوتسال و طناب کشی برگزار مي شود. در اين راستا مسابقات دارت و طناب کشی در بخش بانوان روز جمعه سوم دی ماه آغاز شد. این دوره از مسابقات با حضور ۲۶ ورزشکار و در محل سالن تخصصی دارت استان برگزار شد و در انتها با اهدای لوح، جام قهرمانی، مدال و جوایز از نفرات اول تا سوم مسابقات دارت و نیز تيم قهرمان در مسابقات طناب کشی با حضور اعضای هیات مدیره استان تقدیر بعمل آمد.  در چند روز آینده و در ادامه ی جشنواره ، مسابقات فوتسال و تنیس روی میز آقایان با حضور تیم های مطرح از سایر ادارات استان برگزار خواهد شد.

        

البرز

در استان البرز و در روز دوم مسابقات فوتسال دوشنبه ۲۹ آذرماه تیم کانون سردفتران و دفتریاران البرز بازي را به مرکز وکلای قوه قضاییه واگذار كرد و بانک مسکن با 6 گل از سد اداره کل‌ثبت گذشت. جمعه سوم‌ دی ماه در روز سوم اين رقابت ها تیم کانون البرز در دومین بازی خود ۴-۲ مقابل استانداری شکست خورد و از گردونه مسابقات خارج‌ شد. استانداری هم به نیمه نهایی راه یافت.در بازی دوم بانک ملی، تيم ثبت را شكست داد و با این نتیجه به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

 

تهران

برگزاری مسابقات فوتسال و تنیس روی میز در استان تهران

مسئول کمیته رفاهی ورزشی کانون مركز گفت: کانون استان تهران این جشنواره را در سه رشته فوتسال، تنیس و شطرنج برگزار می کند.

حمید آذرپور افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده مسابقات فوتسال با حضور 4 تيم و از 9 لغايت 11 دي ماه در سالن ورزشي دانشگاه شهيد بهشتي (ولنجك) و مسابقات تنیس روی میز با حضور 22 نفر از سردفتران و دفتریاران تهران روزهای ۹ و ۱۰ دی ماه در سالن ورزشی مرکز آموزش عالی کانون در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود.

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
1400/10/05