کانون سردفتران و دفتریاران

سه شنبه, 18 مرداد 1401

مسابقات تنیس روی میز گرامیداشت ۶ دی در تهران برگزار شد

مسابقات تنیس روی میز گرامیداشت ۶ دی در تهران برگزار شد

جشنواره ورزشی درون استانی گرامیداشت ۶ دی با افتتاح مسابقات تنیس روی میز در استان تهران پیگیری شد.

 

به گزارش روابط عمومی، شرکت کنندگان پس از جلسه توجیهی و قرعه کشی در یک گروه و به صورت تک حذفی با یکدیگر به رقابت پرداختند. در این دوره از مسابقات ۱۶ نفر از سردفتران و دفتریاران دفاتر اسناد رسمی استان تهران حضور داشتند. این رقابت ها به همت کمیته رفاهی ورزشی کانون مرکز روز پنجشنبه ۹ دی ماه از ساعت ۱۴ در سالن ورزشی مرکز آموزش عالی کانون برگزار شد.

 

در بازی فینال سیدصادق سلطان رضایی سردفتر ۱۴۶۰ تهران مقام اول را به دست آورد و ابراهیم صادقیان سردفتر ۸ ملارد و محمدحسین ملک لو دفتریار ۴۴۴ تهران رتبه های دوم و سوم را کسب کردند.

 

مسئول کمیته رفاهی ورزشی کانون در اختتامیه این رقابت ها با اشاره به استقبال سران دفاتر و دفتریاران تهرانی از مسابقات تنیس روی میز گفت: با توجه به اینکه سال گذشته تفاهم نامه ای بین روسای کانون سردفتران و دفتریاران و فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران به امضا رسید، امیدواریم با پشت سر گذاشتن کامل شیوع ویروس کرونا، هیات تنیس را در کانون ایجاد و تمرینات اعضای تیم زیرنظر یکی از مربیان حرفه ای کشور انجام شود.

 

حمید آذرپور از حمایت های بی دریغ علی خندانی رئیس و اعضای هیات مدیره کانون برای برگزاری این جشنواره در تهران و ۱۲ استان کشور قدردانی کرد و افزود: این جشنواره ورزشی در رشته های مختلف در استان های کشور در حال برگزاری است و در برخی استان ها مثل اصفهان، کرمان، گیلان، آذربایجان شرقی و البرز نیز این رقابت ها به پایان رسیده است.     

 

آذرپور گفت: مشارکت برخی کانون ها و جوامع استانی در این جشنواره ورزشی بیش از سطح توقع ما بود و در برخی استان ها مانند اصفهان این جشنواره در سطح حرفه ای و در چندین رشته ورزشی و به بهترین شکل ممکن برگزار شد.   

 

وی با اشاره به برگزاری این جشنواره در رشته های کوهنوردی و تنیس روی میز در تهران خاطرنشان کرد: هفته آینده با برگزاری مسابقات شطرنج، شاهد اختتامیه این جشنواره در استان تهران خواهیم بود.

تاریخ ارسال خبر: 
1400/10/11