کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 08 بهمن 1401

سردفتران کرمان به مناسبت ششم دی، خون اهداء کردند

سردفتران کرمان به مناسبت ششم دی، خون اهداء کردند

سردفتران اسناد­رسمی، دفتریاران و کارکنان دفاتر اسناد­رسمی حوزه ­های ثبتی جیرفت، عنبرآباد و کهنوج به مناسبت ششم دی ­ماه با حضور در پایگاه ­های انتقال خون و اهدای خون خود، این روز را گرامی داشتند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، فرود رفعتی نایب رئیس جامعه سردفتران و دفتریاران کرمان با اعلام این خبر اظهار داشت: اقدام کانون سردفتران و دفتریاران تهران برای بزرگداشت ششم دی به عنوان دویست و هشتاد و دومین روز سال با الهام از آیه 282 سوره بقره(آیه مداینه)، فرصتی پیش روی دفاتر اسناد رسمی قرار می دهد که خون تازه ای را در رگ های جامعه حقوقی کشور به جریان بیاندازند.

 

این سردفتر اسناد رسمی، اطلاع رسانی درخصوص نقش اساسی سردفتر در امنیت روانی قراردادها، کاهش دعاوی ناشی از اسناد عادی در محاکم و تثبیت و تسجیل مالکیت اموال مردم را وظیفه فردفرد سردفتران و دفتریاران در سراسر کشور دانست و آن را به منزله دمیدن خونی تازه در شریان های قوه قضائیه برشمرد.

 

رفعتی ابراز امیدواری کرد تا اقدام نمادین دفاتر اسناد رسمی استان کرمان برای اهدای خون در روز سردفتر، همکاران دیگر شهرها را نیز برای این قبیل اقدامات خداپسندانه تشویق نماید.

 

انتهاي پيام